Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky konané ve dnech 20.10. – 21.10.2017

Kraj: Ústecký kraj

Strana: Česká strana sociálně demokratická

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště  
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk    
1 Foldyna Jaroslav 57 ČSSD ČSSD Poslanec sněmovny Parlamentu ČR,náměstek hejtmana Děčín    
2 Matouš Zdeněk PhDr. Ing. Ph.D., MBA 53 ČSSD ČSSD Starosta města Krupka, Vysokoškolský pedagog Krupka    
3 Nekolová Gabriela DiS. 39 ČSSD ČSSD Náměstkyně ministryně práce a sociálních věcí Most    
4 Pour Vojtěch Václav Ing. 28 ČSSD ČSSD Ekonom, učitel Ročov    
5 Krákora Jaroslav MUDr. 61 ČSSD ČSSD Dětský lékař, Poslanec sněmovny Parlamentu ČR Chomutov    
6 Ryšánek Tomáš Mgr. 53 ČSSD ČSSD Starosta města Štětí Štětí    
7 Čápová Marie Mgr. 47 ČSSD ČSSD Ředitelka základní školy Ústí nad Labem    
8 Mareš Jan Mgr. MBA 58 ČSSD ČSSD Náměstek primátora Statutárního města Chomutov Chomutov    
9 Vaňková Michaela MUDr. 58 ČSSD ČSSD Ženská lékařka Ústí nad Labem    
10 Rouček Karel Bc. 54 ČSSD ČSSD Místostarosta města Krupka Krupka    
11 Dvořák Dalibor Mgr. 26 ČSSD ČSSD Student Rumburk    
12 Vlčková Andrea Bc. 46 ČSSD ČSSD Asistentka advokáta Louny    
13 Novotný Karel Mgr. LL.M., MBA 51 ČSSD ČSSD Náměstek ministra průmyslu a obchodu Most    
14 Znojemský Lukáš Ing. 37 ČSSD ČSSD Zástupce ředitele základní školy Litoměřice    
15 Štefl Vítězslav PhDr. Mgr. Ph.D. 57 ČSSD ČSSD Ředitel střední školy Velké Březno    
16 Smetanová Zděnka 59 ČSSD ČSSD Starostka obce Havraň Havraň    
17 Honzl Karel Ing. 61 ČSSD ČSSD Místostarosta města Podbořany Podbořany    
18 Růžičková Radka PhDr. Ph.D. 46 ČSSD ČSSD Náměstkyně primátora Statutárního města Teplice Teplice    
19 Pasečiaková Lenka Bc. 50 ČSSD ČSSD Ekonomka Roudnice nad Labem    
20 Horák Jaroslav Bc. 39 ČSSD ČSSD Vedoucí střediska Městských služeb Děčín Děčín    
21 Štejnar Radek Ing. 50 ČSSD ČSSD Starosta města Jirkov Jirkov    
22 Šlégl Jiří PhDr. Ph.D. 39 ČSSD ČSSD Vysokoškolský učitel Vrbice    
23 Jirchářová Dana Ing. MBA 31 ČSSD ČSSD Asistentka poslance Děčín    
24 Bednaříková Jana Mgr. 27 ČSSD ČSSD Učitelka Chomutov    
25 Sahulová Milada Ing. 67 ČSSD ČSSD Strojní inženýrka Krupka    
26 Klika Martin Mgr. MBA 47 ČSSD ČSSD Náměstek hejtmana Ústeckého kraje Litvínov    

https://www.volby.cz/pls/ps2017/ps111?xjazyk=CZ&xkraj=6&xstrana=4&xv=1&xt=2