Kandidátní listina:

Česká strana sociálně demokratická - Děčín

1

Špaček Arnošt Mgr.

48

ČSSD

advokát

Děčín I-Děčín

2

Němeček Václav

45

ČSSD

strážník MP

Děčín VIII-Dolní Oldřichov

3

Foldyna Jaroslav

58

ČSSD

poslanec PČR

Děčín IV-Podmokly

4

Jirchářová Dana Ing. MBA

32

ČSSD

asistentka poslance

Děčín VI-Letná

5

Šafařík Milan MUDr.

45

BEZPP

lékař

Děčín XXVIII-Folknáře

6

Sinko Pavel

75

ČSSD

OSVČ

Děčín VI-Letná

7

Šikýřová Mestlová Milena Ing.

62

BEZPP

vedoucí oddělení Magistrátu města Děčín

Děčín IV-Podmokly

8

Horák Jaroslav Bc.

40

ČSSD

vedoucí Střediska městských služeb

Děčín IX-Bynov

9

Schwarz Pavel Mgr.

54

ČSSD

středoškolský učitel

Děčín I-Děčín

10

Slavíková Leona

45

BEZPP

zástupkyně ředitele banky

Děčín XXVIII-Folknáře

11

Bokšanová Petra Ing.

33

ČSSD

účetní

Děčín XXXII-Boletice nad Labem

12

Leitnerová Lenka Ing.

33

ČSSD

mateřská dovolená

Děčín XXIV-Krásný Studenec

13

Milák Roman

50

ČSSD

OSVČ

Děčín VI-Letná

14

Jetmarová Jitka Mgr.

52

BEZPP

středoškolská učitelka

Děčín IV-Podmokly

15

Eichler Bohumil

64

ČSSD

OSVČ

Děčín IV-Podmokly

16

Haragal Petr

63

ČSSD

mistr odborného výcviku

Děčín XXXII-Boletice nad Labem

17

Kolínská Miroslava

57

ČSSD

státní zaměstnanec

Děčín II-Nové Město

18

Šeneklová Věra

54

BEZPP

pedagogický pracovník, lektor AJ

Děčín II-Nové Město

19

Kaška Petr Ing. Bc.

42

BEZPP

strážník MP

Děčín II-Nové Město

20

Matys Bohuslav

29

ČSSD

kuchař

Děčín IV-Podmokly

21

Čákora Jan

64

BEZPP

správce Kulturního domu Střelnice

Děčín I-Děčín

22

Jirásek Miloslav

71

ČSSD

důchodce

Děčín I-Děčín

23

Foldynová Klára

31

ČSSD

referent zákaznické podpory

Děčín II-Nové Město

24

Nešněra Jiří

58

ČSSD

strážník MP

Děčín XX-Nová Ves

25

Navrátil Kamil

33

ČSSD

pojišťovací makléř

Děčín IX-Bynov

26

Jirásková Miloslava

69

ČSSD

důchodkyně

Děčín I-Děčín

27

Šimčík Lukáš

25

ČSSD

marketingový manažer

Děčín VII-Chrochvice

 

Zdroj www.volby.cz